Vzhledem k nastalým událostem tykajících se metanolové aféry Vás chci ubezpečit, že se tato aféra netýká naší firmy. Více zde
AKTUALITY.
Zasílání aktualit emailem

Zadán nesprávný mail
Předmět: ukončení provozu
Datum:   23.05.2014
text:
Vážení spolupracovníci, zákazníci a kamarádi. Vzhledem k uplynulým událostem týkající se zavedení povinné kauce 5 mil. Kč pro všechny kdo vyrábí a prodávají jsem se rozhodl přerušit výrobu našich produktů a v současné době již jen doprodáváme zůstatky na skladě, kterých již není mnoho. Tato kauce byla postavena za účelem likvidace nás menších výrobců ve prospěch monopolních výrobců a prodejců.

Tímto bych vám všem chtěl poděkovat za dlouholetou spolupráci a přízeň a doufám, že časem najdeme jiný způsob spolupráce. Pokud časem dojde ke změně je možné, že se na trh opět vrátíme z našimi kvalitními výrobky.

Ještě jednou děkuji Tomáš Koláček
Předmět: Metanolová aféra
Datum:   23.10.2012
text:
Vážení zákazníci,

Vzhledem k nastalým událostem tykajících se metanolové aféry Vás chci ubezpečit, že se tato aféra netýká naší firmy a výrobky u nás vyráběné můžete bez jakých koliv obav používat. Má garance vyplývá z toho, že výrobky vyrábíme přímo u nás a to od A do Z, to znamená, že destiláty vyrábíme z ovoce, které nakupuji v čerstvém stavu a dále kvasím a destiluji (používám technologii destilace přes destilační kolony vybavené katalyzátorem a deflegmátorem a následně ještě znovu destiluji přes rektifikační kolonu) navíc na výrobky provádíme pravidelně laboratorní rozbory a to dle jednotlivých šarží. Doposud jsem se nesetka s padělky mých výrobků neboť se jedná převážně o likéry vyráběné na bázi medu a bylinek, kde je základem jak jsem již uvedl náš ovocný destilát tak i český med a bylinky. jedná se tedy o drahé suroviny. Navíc technologie výroby je velmi náročná a objem prodeje není tak velký aby se stal terčem zájmu padělatelů (padělají se pouze konzumní lihoviny jako je rum, vodka a alkohol vyrobený z lihu a aromat, který se prodává ve velkém objemu). Na závěr bych Vám rád poděkoval za přízeň a cením si Vašich případných připomínek a návrhů.

Děkuji a přeji všem hezký den

ing. Tomáš Koláček - majitel firmy
Předmět: Valašský penicilin
Datum:   08.01.2011
text:
Od 20.12.2010 lze medový likér Valašský penicilin zakoupit v obchodní síti Makro. Likér je distribuován ve stejné kvalitě jako je v maloobchodě.
1 2

© Lihovar & Likérka Tomáš Koláček - 2024
Obchodní podmínky
code: Lukáš Novák | design: Martin Valoušek